İstatistikler
Kullanıcı adı:   Şifre:   Her ziyaretimde otomatik giriş yap  
 

Yazar Mesaj
 Mesaj Gönderilme zamanı: 21 Oca 2012 [ 20:05 ] 
Aktif Üye
Aktif Üye
Mesajlar 35
Konum Samsun
Cinsiyet Bay

KFL 478 KFLİşini Bilir Kişi Şok Gazetesi Halkın Sesi Kaan ÖzbekŞOK GAZETESİ
HALKIN SESİ HABER HATTI
Üye olmadıgınız için bu linki göremiyorsunuz. [ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!!! ]

(2012-01-20)

Samsun Alaçam’dan 56 yaşındaki okurum emekli öğretmen Hasan Sancak bir e-posta yollamış. Aslında uzun süre gündemi meşgul eden ancak sonra nasıl olduysa birden bire rüyalara karışan hikayesini aktarmış. Bir de not eklemiş bana.
“İnşallah gerçekten Halkın Sesi olduğunu ispat edersin” diyor.

Neyse, sözü uzatmadan hocamızın sorununu gündeme getirelim. Tüm dünyada milyon dolarlık reklam yatırımları yapan bir içecek firması iddiaya göre Hasan hocanın patentli reklam senaryosunu hasır altı etmiş. Üçü yayınlanmış elli şiir kitabı ve 50 tanesi noter onaylı bin 500 TV reklam senaryosu bulunduğunu söylüyor Hasan hoca, 56 yaşında ve 3 evladını üniversitede okutuyor. Samsun’a bağlı Alaçam’ın Yeşilköy’ünde elli tane büyük baş hayvanın bakıcılığı yaparak geçimini sağlıyor.
“Gerçek Rüyasını (GIDA IŞINLAMA REKLAM SENARYOSU) notere onaylatan dünyadaki ilk ve tek kişiyim.Bu rüyam üç büyük şirket tarafından kopyalanmıştır. Kamuoyunda NOTER ONAYLI ‘RÜYA’ ile Rüya Davası olarak bilinen ve bütün ulusal haber ajansları tarafından dünya ve Türkiye’ye flaş olarak duyurulan habere konu olan kişiyim. Davam 2006 yılından bu yana sürüyor. Ancak bilirkişi heyetinin taraflı raporundan dolayı aleyhime sonuçlandı. Mahkeme ve avukat paraları dahil olmak üzere şu anda 2 bin 51,95 TL para cezasına çarptırıldım. Emekli öğretmen maaşımdan binlerce lira ödedim. Konu, Yargıtay’a taşındı. Avukatım Doçentliğe atanınca davalara kendim girdim. Firmanın Türkiye temsilcisi gücünü kullanıp basını susturdu. Bilirkişilerin yazdığı rapor çelişkilerle dolu.Bilirkişi raporu ve verilen cevapların kimsenin tesirinde kalmadan incelenmesini istiyorum. Sizden bilirkişi yasasının yeniden düzenlenmesi için girişimde bulunmanızı rica ediyorum” diyor.

Hocamızın iddiaları bunlar! O halde (işini) bilir kişilerden bir yanıt bekliyorum.

TEL:212-285 26 26 FAX: 212-285 22 98TEŞEKKÜR

Yüce Allah, sizden razı olsun.
Kaleminizi,yüreğinizi,bahtınızı açık etsin.

Türkiye’de kimsenin yapmaya cesaret edemediği haberimi 2006 yılından itibaren DHA-İHA-CHA-AA’nın Samsun Haber Büuroları ve çalıştıkları gazeteler,haber siteleri flaş olarak kamuoyuna duyurdular.
Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Siz de NOTER ONAYLI ‘RÜYA’mı ilk defa ulusal bir gazetede HALKIN SESİ HABER HATTI
köşenize taşıdınız. Bundan sonra köşelerinde ya da televizyonlarda konu olacaksa, peşinizden geleceklerdir.Elimde on bin taneden fazla mail vardır.Türkiye’deki televizyonlara,yazarlara ulaştım.Korktuları için haber yapamadılar.

DÖRT TANE ULUSAL HABER AJANSI ile birlikte gazeteler,haber siteleri ve siz hür,bağımsız ve onurlu görev yapmanın yüzakı oldunuz.

Taraflı rapor yazdı-gerçekten bilirkişi
İnşallah cevap verir-(işini) bilir kişi

Saygılarımla.Allah Rızası İçin Skandal Rapor Yazan Bilirkişileri Karşıma Çıkartın!..


HABERLERİM AŞAĞIDAKİ HABER SİTEMDEDİR.

'ALAÇAM HABER MERKEZİ


HASAN SANCAK
ALAÇAMLI HALK ŞAİRİ
REKLÂM YAZARI
(EĞİTİMCİ-GAZETECİ)

_________________
SANCAK


Bu mesajı bildir
Başa Dön 
 Profil  
Alıntı ile cevapla  
 
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver
Hızlı Cevap
Kullanıcı adı:
Onay kodu:
Gelişmiş yazı editörü, Yardım sayfası Gelişmiş yazı editörü 3 (aka ABBC3)   Seçilen metni kaldır Seçilen metni kopyala Seçilen metni yapıştır Seçili metinlerdeki tüm BB-kodları kaldırın İşaret listesi Sıralı liste Liste Sekmeler Kalın metin Yatay çizgi İtalik metin Altı çizili metin Üstü çizili metin Üst bilgi Alt bilgi Kızıl metin Gölgeli metin Silik gölgeli metin Bulanık metin (Sadece İnternet Explorer için) Dalgalı metin (Sadece İnternet Explorer için) Renkli metin Soluk metin Ayarlı metin Sola hizalı metin Ortalanmış metin Sağa hizalı metin Biçimlendirilmiş metin Normal bir girinti oluştur Metin yönünü soldan sağa oku Metin yönünü sağdan sola oku Kod Alıntı Açılır/Kapanır metin Misafirlerden içerik gizle Kapalı konu metni ekle Bilgi yazısı (Sadece İnternet Explorer için) Tablo ekle Web adresi Site içi bağlantı ekle Email eD2K linki ekle eD2K linki ekle imageshack sitesinden görüntü ekle Resim ekle Küçük resim ekle Aranacak kelime ekle
İfadeler
:D :heh: :haha: ;) :( :hayiir: :yuh: :huh: :oops: :slm: =D> :hoba: :tuh: :sagolun: :(( :meşgul: :lutfen: :gülegüle: :nanik: :nanik2: :neee: :dayak: :hıh: :susss: :hmm: :oley: :ajan: :!: :?: :ok: :fikir: :turkce:
Daha fazla ifade görüntüle
Son mesajı alıntıla
Alıntı Yap
  
Geçiş yap: